Semestr 1, Październik 2017 - Luty 2018

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-101-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-108-s 30 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 4
+
ITE-1-109-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
-
ITE-1-111-s 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-

Matematyka

 
ITE-1-106-s 28 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+
ITE-1-107-s 56 56 0 0 0 0 0 0 0 0 0 112 8
+

Pozatechniczne

 
ITE-1-102-s 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 1
-
ITE-1-103-s 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 1
-
ITE-1-104-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0 30 0
-

Semestr 2, Marzec 2018 - Wrzesień 2018

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-201-s 16 0 16 0 0 0 0 0 0 0 0 32 2
-
ITE-1-203-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-208-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-

Matematyka

 
ITE-1-206-s 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-207-s 28 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+

Pozatechniczne

 
ITE-1-202-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 15 0
-

Pozostałe podstawowe

 
ITE-1-204-s 60 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 120 12
+

Języki obce

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

 
ITE-1-205-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-209-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-210-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-211-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-
ITE-1-212-s 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 0
-

Semestr 3, Październik 2018 - Luty 2019

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-301-s 15 0 30 15 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-303-s 28 0 28 0 0 0 0 0 0 0 0 56 4
+
ITE-1-304-s 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-305-s 30 0 22 0 0 0 0 0 0 0 0 52 5
+
ITE-1-307-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-308-s 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 30 3
-

Matematyka

 
ITE-1-306-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-

Pozatechniczne

 
ITE-1-313-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15 0 15 0
-

Języki obce

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

 
ITE-1-302-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-309-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-310-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-311-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-
ITE-1-312-s 0 45 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0
-

Semestr 4, Marzec 2019 - Wrzesień 2019

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-401-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-403-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-404-s 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-405-s 0 0 20 10 0 0 0 0 0 0 0 30 3
-
ITE-1-406-s 30 0 20 10 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-407-s 28 14 0 14 0 0 0 0 0 0 0 56 4
-
ITE-1-413-s 15 0 20 0 0 0 0 0 0 0 0 35 2
-

Języki obce z egzaminem

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden z dostępnych języków

5
 
ITE-1-402-s 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-408-s 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-409-s 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-410-s 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+
ITE-1-411-s 0 60 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 5
+

Semestr 5, Październik 2019 - Luty 2020

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-501-s 30 0 24 6 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-502-s 0 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 30 3
-
ITE-1-503-s 15 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 30 3
-
ITE-1-504-s 30 0 15 0 0 0 0 0 0 0 0 45 4
+
ITE-1-505-s 30 0 20 10 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-

Przedmioty obieralne semestr 5

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 3 przedmioty z grupy

12
 
ITE-1-506-s 30 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-507-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-508-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-509-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-510-s 18 0 24 0 0 0 0 0 0 0 0 42 4
-
ITE-1-511-s 28 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 42 4
-

Semestr 6, Marzec 2020 - Wrzesień 2020

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-601-s 15 15 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
+
ITE-1-603-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
+
ITE-1-604-s 0 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18 2
-
ITE-1-605-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 120 0 120 4
-

Przedmiot humanistyczny

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać jeden przedmiot z grupy

2
 
ITE-1-602-s 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 2
-
ITE-1-610-s 30 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30 2
-

Przedmioty obieralne semestr 6

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 4 przedmioty z grupy

16
 
ITE-1-606-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-607-s 30 0 20 10 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-608-s 20 0 20 10 0 0 0 0 0 0 0 50 4
-
ITE-1-609-s 15 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-611-s 0 0 30 15 0 0 0 0 0 0 0 45 4
-
ITE-1-612-s 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0 40 4
-
ITE-1-613-s 0 0 0 45 0 0 0 0 0 0 0 45 4
-
ITE-1-614-s 30 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 60 4
-
ITE-1-615-s 28 0 20 8 0 0 0 0 0 0 0 56 4
-
ITE-1-616-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 45 0 45 4
-

Semestr 7, Październik 2020 - Luty 2021

Kod Nazwa Godziny ECTS Egz.
Wykład
Ćwicz. aud
Ćwicz. lab
Ćw. proj.
Konw.
Zaj. sem.
Zaj. prakt
Zaj. terenowe
Zaj. warsztatowe
Inne
E-learning
SUMA

Inżynierskie

 
ITE-1-701-s 0 0 0 0 0 30 0 0 0 0 0 30 2
-
ITE-1-703-s 6 0 0 46 0 0 0 0 0 0 0 52 2
-

Pozatechniczne

 
ITE-1-702-s 28 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28 2
-

Praca dyplomowa

 
ITE-1-704-s 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
-

Przedmioty obieralne semestr 7

Zasady wyboru grup/modułów: Należy wybrać 3 przedmioty z grupy, w tym przynajmniej 1 przedmiot prowadzony po angielsku

9
 
ITE-1-705-s 0 36 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36 3
-
ITE-1-706-s 15 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 45 3
-
ITE-1-707-s 10 0 15 15 0 0 0 0 0 0 0 40 3
-
ITE-1-708-s 30 0 30 0 0 0 0 0 0 0 0 60 3
-
ITE-1-710-s 10 0 0 30 0 0 0 0 0 0 0 40 3
-